Witryna Artneo

Witryna Artneo

Zielona kuleczka, serwis internetowy Artneo połozone w Olsztynie. Kiedyś studio reklamowe Artneo przerobiła swoją witrynę internetową. Uprzednia wersja była zakupionym szablonem, co było dość paradoksalnym rozwiązaniem dla agencji, która zajmuje się komponowaniem witryn internetowych. Istniejąca strona jest autorskim rozwiązaniem.

Pierwsze doznanie bardzo pozytywne, piłka i jej tekstura jest bardzo korzystna oraz idealnie zaprojektowana. Zabawa w 3d agencji interaktywnej została uwieńczona moim zdaniem kompletnym sukcesem. Strona na pewno będzie zapamiętana, łączona z jedną firmą i chyba o to naturalnie chodzi. Całość jest bardzo przejrzysta i czytelna. Nie natrafimy tu jak na większości witryn tego typu zakupionych fotografii, lecz motyw zielonej kuli pojawia się od góry do dołu witryny.

Od razu wiemy, czym zwłaszcza zajmuje się ta agencja, a więc:

  • strony internetowe;
  • hosting;
  • systemy dedykowane;
  • grafika komputerowa.

Sama strona zawiera ponad 11 błędów w opinii W3C, co jest dobrym wynikiem. Jeżeli chcemy, aby nasza witryna posiadała obecne rozwiązania nie pozbędziemy się błędów. Artneo.pl dysponuje Page Rank 6 oraz więcej niż 210 stron w wykazie Google.

Podstrona realizacje firmy zostało wyposażone w filtrowanie, co jest fajnym rozwiązaniem, lecz same ikony mógłby być bardziej okazałe. Tak naprawdę mało, co mówi ten składnik graficzny na stronie. Ikony realizacji powinny być większe i dawać generalne pojęcie o samym przedmiocie realizacji.

Czy artneo.pl to dobra strona?

Moim przeświadczeniem kategorycznie tak. Widać, że grafik przemyślał cały projekt. Totalnie nawiązał do logotypu agencji oraz w udany sposób go rozwiną. Jakikolwiek element strony jest celowy, dosadny i składający się na bezwzględną całość.

Zachęcam wszystkich do odwiedzin tego serwisu internetowego.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy