Strona studia reklamowego Saska

Strona studia reklamowego Saska

Ostatnio znalazłem ciekawą serwis agencji reklamowej z Olsztyna, której fotka na głównej stronie poprostu mnie rozweseliło. Przedstawiona jest tam oblicze uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz inskrypcja „Gadżety daja tyle szczęścia”. Całość spowodowała uśmiech na mojej twarzy. Godny podziwu pomysł i fajne rozwiązanie, które uwypukla główny profil tej agencji reklamowej.

Saska – agencja reklamowa Olsztyn – strona internetowa

Strona internetowa wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Ogół jest bardzo czytelny i przejrzysta. Prędko można odnaleść daną propozycję, która nas interesuje. Rozwijane menu jest dobitne i nie zmienia swojego położenia gdy przewijamy stronę internetową na dół. Umożliwia to w każdej chwili na wybranie czegoś z menu. Dodatkowym atutem serwisu jest to że dysponuje wyszukiwarką treści. Dopuszcza to na wyszukanie artykułów zawierających dane frazy kluczowe.

Na stronie głównej strony internetowej Agencja reklamowa Olsztyn wystepuje przewijany element przedstawiający najnowsze realizacje tej agencji. Fajne i dogodne rozwiązanie, pozwalające na szybkie zapoznanie się z ostatnimi realizacjami Firmy reklamowej Saska. Na każdej podstronie ofrtowej znajduje się formularz kontaktowy pozwalający na wysłanie zapytania dotyczącego danego produktu. Jest to dobre rozwiazani,które ułatwia nam cały przebieg zamówienia, nie trzeba przeskakiwać z strony na stronę tylko od razu posyłamy zapytanie. Kolejnym plusem jest moduł zobacz także, który wyświetla nam podobne produkty.

Porftolio posiada dość duże ikony, które obrazują w dobry sposób realizację biura Saska. Jeżeli coś nas zaintryguje klikamy w rozwinięcie, gdzie pojawia sie charakterystyka oraz galeria danej realizacji. A są one rzeczywiście różne od koszulek po cukierki.

Strona www jest dosyć rozbudowany posiada ponad 560 postron w indeksie Google oraz PR 3. Zachęcam wszystkich do odwiedzin serwisu tej agencji reklamowej z siedzibą w Olsztynie.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy