Podnośniki koszowe Olsztyn

Podnośniki koszowe Olsztyn

Teraz opisze tutaj serwis internetowy znajomego, który poprosił mnie o eksplorację jego strony internetowej. strona www nie robi gigantycznego wrażenia i raczej nie entuzjazmuje ani graficznie czy merytorycznie. Jest to czysta wizytówka firmy, doradzam rozbudowę serwisu, jak to będzie zauważymy.

Podnośniki koszowe w Olsztynie

Strona www jest zaprojektowana w czarnych kolorach, osobiście nie przepadam za tego typu kolorystyką i odradzam ją w większości przypadków. Nie dyskwalifikuje takich kolorów, lecz w mojej ocenie nie pasują do stron internetowych firmowych, gdzie powinno być jasno i czytelnie. Ciemny kolor nie dobrze się kojarzy, ale to moje subiektywne wrażenie. Dzięki czarnemu tłu serwisu www treść jest bardzo czytelna i konkretna, mimo tego warto byłoby urozmaicić kolorystycznie tą stronę.
W analizie SEO strona posiada aż 56 punktów na 100. Mimo tego, że serwis www składa się jedynie z jednej podstrony, została ona skutecznie zoptymalizowana. Istotne bolączki, jeśli chodzi o pozycjonowanie to:

  • Witryna www nie wspiera obsługi Og Properties.
  • Strona zawiera wyłącznie nagłówki h1 i h2, są one za często powtarzane.
  • Brak deklaracji języka.
  • Brak arkuszów CSS do druku.
  • Błędy format doctype.
  • Co najmniej jeden adres e-mail został znaleziony, jako plain text.
  • Strona zawiera tagi INLINE w kodzie HTML.

A więc jest parę rzeczy, które warto byłoby ułożyć na nowo. Persona, która pisała stronę zastosowała tag do zmiany kolorów wycinka tekstu, co naprawdę jest osobliwym rozwiązaniem.
Firma Pana Krupy –
podnośnik koszowy Olsztyn – przeprowadza zlecenia na terenie Olsztyna i okolic, ich oferta skierowana jest do osób, które pożądają np. zawiesić reklamę gdzieś wysoko. Podmiot gospodarczy posiada aż dwa podnośniki, które są przydzielane w zależności od potrzeb konsumenta. Mają różne udźwigi oraz różni ich koszt wynajmu.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją tej firmy, jeśli tylko będziecie pożądać takich usług. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że ktoś świadczy tego typu usługi.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy