Wszystko o jednośladach Motogen

Wszystko o jednośladach Motogen

To co mężczyźni lubuia najbardziej i nie mowa tutaj o dziewczynach tylko w tym przypadku będą to motocykle. Motogen – portal w którym znajdziecie wszystko o skuterach. Osobiście już nie jeżdzę skuterem ale coś jednak pozostało z tej starej miłości.

Witryna internetowa Motogen – świat motocykli

Strona jest bardzo rozbudowana, na stronie głównej jesteśmy zasypani wątkami zwiazanymi przede wszystkim z motocyklami. Znajdziemy tu porady, wzory, recenzje, konkursy, zdjęcia a więc wszystko co maniacy jednośladów lubia najbardziej. Serwis powiązany jest ze sklepem internetowym a więc od razu możemy poczynić zakupy. Zainteresował mnie artykuł pod tytułem rover vs skuter w mieście. Autor bada wady i zalety obu rozwiązań. Mało tego przeprowadzony jest wyścig, gdzie okazało się, że jednak szybszy jest skuter. Artykuł w rzeczywistości jest wyczrpujący i bardzo pociągający. Sam zostałem zachęcony do wybrania jednego z dwuch rozwiązań. Po co tracić tyle czasu w korkach tym bardziej gdy pogoda jest sprzyjająca. Jednak interesowałby mnie taki test w warunkach zimowych. Niestety taki mamy klimat.

Witryna Motogen posiada forum gdzie można poznać ludzi o pokrewnych zainteresowaniach. Zadać pytanie czy umówić sie na wspólną niezapomnianą eskapadę. Serwis Motogen dzieli się na kilka kluczowych działów:

 • Aktualności
 • Sport
 • Artykuły
 • Testy
 • Zdjęcia
 • TV
 • Giełda
 • Katalog
 • GPS
 • Społeczność
 • Forum

Strona tworzy całą społeczność, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą wydawać artykuły, zdjęcia swoich jednośladów, rozmawiać i wymieniać preferencje. Czy Motogen to Facebook dla motocyklistów, napewno coś jest w tym stwierdzeniu. Strona dysponuje Page rank 4 i ponad 170 000 stron w indeksie Google. Same te liczby obrazują nam stopień robudowania tej strony internetowej.

Wynalazłem tez wadę serwisu, przeglądałem go w godzinach szczytu i witryna bardzo wolno się otwiera, nie wiem czy to zły uczynek hostingu, systemu CMS czy mojego łącza, ale w obecnych czasach czekanie na zdjęcie 10 sekund jest dość denerwujące.

Serdecznie zapraszam i propaguję wszystkim zapoznanie sie ze witryną Motogen, uwaga zjadacz czasu, sam spędziłem tam ponad 3 godziny i napewno jeszcze tam wrócę.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy