Strona jachtowe.com.pl

Strona jachtowe.com.pl

Znajomy potrzebował porady dotyczącej reperacji łodzi i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w wynalezieniu odpowiedniego serwisu, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na przenikające go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru stron zainteresował nas serwis internetowy jachtowe.com.pl.

Kompedium wiedzy o jachtach Sea-Line

Strona internetowa jachtowe.com.pl to faktycznie kompendium wiedzy o renowacji i konserwacji łodzi. Znaleźlismy tam nadzwyczaj dużo informacji dotyczących renowacji i pielęgnacji jachtów. Zadecydowałem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac tą witrynę.

Witryna jest nad wyraz czytelna i transparentna, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Fundamentalne działy strony www to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Dział ABC wiedzy to zbiór fantastycznych porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Materiałów jest naprawdę sporo, strona internetowa zawiera ponad 260 podstron w rejestrze Googla.

Rozpatrywanie pod kątem pozycjonoawnia tej witryny oceniła ją na 49/100 a więc wynik mógłby być lepszy. Kardynalne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest wybornym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 4 błędów według W3C.

Fascynującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo pożyteczny sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoją łódkę. Jachtowe.com.pl to serwis pod patronatem Sea-Line gdzie ukazane jest zastosowanie poszczególnych produktów tego przedsiębiorstwa. Producent tego typu specyfików musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym aspekcie i nieprzerwanie rozwijać swoją kompetencję. Dlatego takie rozwiązanie jest kapitalne dla wszystkich posiadaczy motorówek, którzy są zainteresowani samodzielną ich naprawą.

Oprócz tego zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych tekstów. Jest to świetne podejście, jeśli nie odkryjemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy strony www buduja bazę danych potencjalnyk konsumentów.

Życzliwie zapraszam do zaznajomienia się ze stroną jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy jachtów i ludzi zainteresowanychtym wątkiem.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy