Strona internetowa Sea Line

Strona internetowa Sea Line

Strona www Sea Line to bardzo rozbudowana strona www zawierająca aż 11 wersji językowych. Sygnalizuje to o randze działalności tej firmy, której artykuły znane są praktycznie w całej Unii Europejskiej.

Jeśli chodzi o efekt naoczny oraz rozstrzygnięcia techniczne wdrożone na stronie www to widać, że serwis powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to z przykrością muszę stwierdzić niezbyt zachęcająco i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach zawartość wyświetlana jest na szczupłym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to wyraźnie za mało.

Sea Line – farby jachtowe, szpachlówki epoksydowe

Strona internetowa oparta jest na silniku Joomla o czym można się prosto przekonać zaglądając do kodu HTML. Co nieco znam ten system i nie uważam go za optymalne wyjście z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Zwykle odradzam stosowanie Joomli.

Garść analizy kodu, witryna zawiera 22 błędów według W3C co dość przyjemnie mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego rezultatu po tak prastarych rozwiązaniach. Jednym słowem można oceniać dodatnio autora kodowania tej strony www.

Analiza SEO tej serwisu internetowego wyszła również w krawędziach normy. Witryna www dostała 47 punktów na 100 możliwych. Decydujące błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Nieobecność meta opisu
  • Absencja Og Meta
  • Nie natrafiliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie natrafiliśmy zadeklarowanego języka
  • Strona www nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy format danych doctype

A więc widzimy, że sporo można by ulepszyć jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny www.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to serwis internetowy, która zawiera rozmaitą ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to przypadłość zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Serwis www posiada Page Rank 2 i ponad 3100 podstron w indeksie Google. Strona internetowa ponad 18 000 backlinków, które porowadzą z ponad 67 adresów IP. Nie jest to optymalne rozwiązanie budowy linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny.

Zapraszamy do zapoznania się z tą stroną a w szczególności reklamujemy ją wszystkim właścicielom łodzi.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy