Strona www Agraf Olsztyn

Strona www Agraf Olsztyn

Pragnąłbym ruszyć od zaprezentowania strony, którą spotkałem jakiś okres temu. Jest to witryna studia reklamowego Agraf której główna siedziba znajduje się w Olsztynie. Strona www ma bardzo ciekawe tło, demonstruje dżunglę a w to jest wkomponowana maskota firmy a mianowicie auto Warszawa. Widać, że sprawca włożył w ten projekt sporo pracy, szkoda tylko, że tak udana praca służy wyłącznie za tło tego serwisu. Co do samej strony widać, że powstała lat par temu. Krój pisma jest nad wyraz mała i przez to nie czytelna.

Bez owijania w bawełnę mam ambaras z rozczytaniem informacji, co jest potężnym minusem tej witryny. Strona internetowa jest bardzo rozbudowana, powiedziałbym, że to wręcz portal internetowy a nie strona internetowa agencji reklamowej.

Strona internetowa posiada ponad 3780 podstron w indexie Google oraz Page Rank 4 co ma znaczenie. Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest połączenie HTMLa i flasha. Niektóre animacje na sliderach są absorbujące np. na podstronach Kalendarze czy Aktualności. W całości rzecz ujmując maskotka firmy auto Warszawa przedstawiana jest w różnorodnych okolicznościach, np. pod wodą, w kosmosie itd.Serwis związana jest z Social Media, możemy dzielić się zawartością na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie, Wykopie itd. Rozciągane menu upraszcza bardzo w szybkim odnalezieniu pożądanych nas treści.

Wchodząc na poszczególną sekcję pojawia się adekwatne menu po lewej pozwalające na lekką nawigację w obrębie danej grupy tematycznej. Strona www została wyposażona w szybka wyszukiwarkę, co dodatkowo kwalifikuję na plus. Przy takim typie rozbudowanych serwisów jest to wręcz potrzebny element witryny, który pozwala ekspresowo odnaleźć interesujące nas materiały. Odnotowałem, że formularze kontaktowe na tej stronie www nie przeszły próby czasu i zostały ostylowane nieudanie.

Przesuwany element na samym dole przyzwala na zapoznanie się z najważniejszymi działami, których ofertę obejmuje właśnie to studio reklamowe. Zasadniczo rzecz biorąc serwis jest za zawężona projektowana parę lat temu, gdzie dominującą rozdzielczością był wymiar 1000 px szerokości. W dobie rozdzielczości HD jest to cokolwiek za mało. Zachęcam do odwiedzin tej strony, zaznajomienia się z historia i oferta tej firmy.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy