Doczepiane.pl

Doczepiane.pl

Większa część ludzi mniema że długie kędziory to pewnego rodzaju z symboli kobiecości, jednak nie każda niewiasta jest w stanie zapuścić włosy na tyle ile by pragnęła z rozlicznych przyczyn, a doczepianie włosów u cyrulika jest stosunkowo drogie i zabieg powinno się co pewien okres ponawiać co idzie z późniejszymi nie drobnymi kosztami.

Doczepiane – witryna, na jakiej znajdziecie prawdziwe doczepiane kędziory.

Strona www Doczepiane.pl

Serwis ma do zaoferowania doczepiane kędziory techniką clip in inaczej prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas włosy są podzielone na kilka pasków, jedne są szersze, pozostałe węższe, w każdym razie jest ich tak duża liczba by starczyło na boki głowy, górę oraz resztkę.

Włosy perfekcyjnie się kreują i wyglądają naturalnie (o ile naturalnie dobierzemy dobrze kolor doczepek pod kolor własnych włosów). Tym samym także mamy wybór kolorystyczny. Mogą to być włosy czarne, ciemny blond, ciemny brąz, średni blond, miedziane, naturalny brąz, bardzo jasny blond, jasny blond lub jasny brąz. W samej rzeczy preferujemy także długość i gęstość jaką chcemy doczepić. W propozycji są poniższe włosy:

Włosy 25 cm – 70 gram
Włosy 40 cm – 75 gram
Włosy 40 cm – 120 gram
Włosy 45 cm – 90 gram
Włosy 45 cm – 170 gram
Włosy 45 cm – 140 gram
Włosy 50 cm – 100 gram
Włosy 50 cm – 150 gram
Włosy 55 cm – 120 gram
Włosy 55 cm – 220 gram
Włosy 60 cm – 230 gram
Kucyk 45 cm – 80 gram
Grzywka clip in – 30 gram

Strona Doczepiane sporządziła również podstawę wiadomości na przedmiot przedłużania włosów technologią Clip In a także odpowiedzi na zazwyczaj zadawane zagadnienia. Serwis dzieli się na kilka głównych działów:

  • Nasza oferta
  • Efekt przed i po
  • Pytania i odpowiedzi
  • Stylizacje
  • Aktualności
  • Media o nas
  • Kontakt

Doczepiane.pl to zweryfikowana marka z setkami pozytywnych opinii, przeszło 1000 wypowiedzi na serwisie butiku również przeszło 350 korzystnych przypisów na allegro. Wobec tego jeśli ktokolwiek ma wolę się pokusić na takie włosy, to w tej chwili raczej wie gdzie może rozpocząć poszukiwania. Sama kiedyś korzystałam z usług tej serwisu i myślę, że jeszcze do niej wrócę. Polecam.

Zobacz również

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Witryna internetowa serwispc-inhouse.pl

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom miasta stołecznego Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z sprzętem czy laptopem warto …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to pionierski biurowiec z dużą liczbą lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Pobudowany został z w okresie międzywojennym tudzież służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. …

więcej
Serwis internetowy Partland

Serwis internetowy Partland

Machiny budowlane, agrarne bądź drogowe to niezmiernie cenne sprzęty. W trakcie codziennych prac są one narażone na wielkie obciążenia, jakie mogą doprowadzić do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana czy agrarna to ogromne straty dla firmy. Kupno …

więcej

Polecamy